Autor Wątek: Sam Coupé w CD Action  (Przeczytany 7933 razy)

Ziutek

  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
  • Ziutek/ESI
Sam Coupé w CD Action
« dnia: 2015.02.18, 18:03:47 »
Jakoś nikt tego nie zauważył, a jeśli już to zachował dla siebie. W poprzednim numerze CD Action znalazł się artykuł o Samie no i na dodanym dysku znajduje się też ebook Bartłomieja Kluski i Mariusza "Ramosa" Rozwadowskiego "Bajty polskie". Jak ktoś nie ma dostępu do czasopisma to podaję zeskanowane dwie strony, jednakże polecam nabycie tego numeru - 2/2015 - choćby dla samego ebooka. Linki:
https://drive.google.com/file/d/0B9dGBx14we17SC12TjR2NjFMSm9ybE9YdXVnZjBfY0V4bXZR/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B9dGBx14we17eHZuNDE2Nk03MlE0aEhpSUs4ZDM3YWEyck9B/view?usp=sharing
Skype: swengi (nie zawsze online znaczy że jestem przy kompie)

Sir David

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 391
  • Miejsce pobytu:
    Białystok
Odp: Sam Coupé w CD Action
« Odpowiedź #1 dnia: 2015.02.18, 18:44:28 »
W tym ebooku też jest coś o SAMie? Przeleciałem na szybko i nie zauważyłem, chyba muszę się dokładniej przyjrzeć.
A co do artykułu to nie spodziewałem się, że aż ponad 300 osób kupowało u Szafrana magazyn Sam Paper. Myślałem, że może 1/10 tego.

Sabe^OLB

  • **
  • Wiadomości: 53
  • Miejsce pobytu:
    Bydgoszcz
Odp: Sam Coupé w CD Action
« Odpowiedź #2 dnia: 2015.04.23, 23:06:19 »
w sumie fajnie się to czyta, ale te kilka pierwszych zdań od śródtytułu "Na podbój świata" to chyba trochę bzdura, no nie?

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2048
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: Sam Coupé w CD Action
« Odpowiedź #3 dnia: 2015.04.24, 08:13:45 »
Czy ja wiem?... Kupiłem po artykułach w Bajtku. Wydałem kupę kasy jak na moje ówczesne możliwości. To się zgadza. Ale mimo wszystkich mankamentów nie nazwałbym zakupu Sama "chybionym" - mimo niedopowerowania maszynka - jak już się ją miało - była całkiem przyjemna. A jak się kompa kupuje z myślą, żeby na niego coś pisać to braki innego softu nie są jakąś wielką przeszkodą.

Więc może faktycznie - przynajmniej częściowo bzdura ;)

Ziutek

  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
  • Ziutek/ESI
Odp: Sam Coupé w CD Action
« Odpowiedź #4 dnia: 2015.04.25, 18:56:18 »
Oj tam oj tam, braki softu. Przecież baza gierek na spectruma się na nim odpalała, więc mimo braków miało się jeszcze emulowanego speccy :> A z tym Bajtkiem to strzał w dziesiątke ;)
Skype: swengi (nie zawsze online znaczy że jestem przy kompie)