ZX Spectrum > POWITANIA

CaT (-Man) się wszystkim kłania!

(1/2) > >>

CaT (-Man):
Witam.
Mam dzisiaj dzień wolny od wszystkiego i przypadkiem tutaj trafiłem. Jak wyjdę z szoku to może napiszę coś więcej.
Pozdro dla Was wszystkich!

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Ooo. No to witamy Cat-Mana. :)  :)  :)

Tygrys:
Witaj Cat-Manie ;)
Bardzo się cieszę że nas odnalazłeś ;)
A jak już szok przejdzie, to pomóż nam skompletować listę Twoich dzieł.
To co mamy teraz jest tutaj: http://www.speccy.pl/archive/author.php?id=16

Pyza^Illusion:
Hihi... Cześć Cat-Man!
No to jak się już otrząśniesz to może i DC PAK'a tu sprowadzisz? :D Straciłem kontakt zarówno z Nim, jak i z Jordanem.
Gorąco pozdrawiam :D

CaT (-Man):
No hej wszystkim raz jeszcze.
Otrząsnąłem się, poczytałem to i owo, zmieniłem nick co by dwóch Catów nie było (chociaż ja byłem pierwszy (hej Kicia!))
i jestem pod ogromnym wrażeniem.

O Yerzmyey'u czytałem już wcześniej (przy okazji jakiegoś party organizowanego w Łodzi) i zaimponowałeś mi człowieku ogromnie ale potem jakoś mi to wszystko umknęło.

No i teraz przypadkiem znalazłem tą stronę (szukałem muzyczki z Overlandera bo wczoraj nagle i tak znikąd zacząłem ją sobie nucić)
patrzę a tu Mat, Pyza, Hacker Chris, Kicia, Raf, Mac, Sabe... bardziej znajomi niż nieznajomi...
Nie mogłem w to uwierzyć. Zdjęcia z Grzybowskiej. Wywiad z Matem. To przecież czasy mojej młodości.
Naprawdę odwaliliście kawał wyśmienitej roboty!
Jestem z Wami. Już się mnie nie pozbędziecie  8)

do Tygrys: oj, to bardzo mało macie ;D ale nie sądzę aby udało mi się skompletować jakąkolwiek listę - tym bardziej "moich dzieł" :)
oczywiście mogę spróbować, bo większość produkcji pamiętam ale na tak wypasioną i dokładną listę jak od Chrisa (pozdro stary!) to nie ma co liczyć  :D

do Pyza: wiesz, akurat nie mógłbym pozwolić sobie na utratę kontaktu z DC Pak'iem  ;)
więc oczywiście już podałem mu namiary na moje niesamowite znalezisko jakim jest speccy.pl
Chociaż tak szczerze to nie sądzę aby nie wiedział o istnieniu tej strony - on wie prawie o wszystkim co się dzieje w necie :)

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej